Tworzenie stron internetowych

Programowanie, HTML, PHPW Quantum Press rozumiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest wykorzystanie internetu w działalności gospodarczej. Internet rozwija się bardzo szybko, a wraz z nim technologie wykorzystywane w projektowaniu stron internetowych. Jeszcze niedawno królowały serwisy oparte w głównej mierze na przekazie tekstowym, obecnie globalna sieć jest pełna multimediów w postaci obrazków, zdjęć czy filmów, a webmasterzy wzajemnie prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej atrakcyjnych form przekazu dostępnych nie tylko na komputerach, ale też tabletach czy smartphone'ach. Dziś strona www jest nie tylko wizytówką każdej firmy, ale także jej oknem na świat pozwalającym zaprezentować się potencjalnym klientom oraz zwiekszyć poziom sprzedaży. Niestety, przygotowanie wartościowej witryny internetowej wymaga wiele czasu, umiejętności i doświadczenia. Dlatego nasza agencja reklamowa wykona tą pracę dla Państwa. Zajmujemy się projektowaniem efektownych i przyjaznych w nawigacji serwisów, które pomogą w osiagnięciu Państwa celów biznesowych. 

Jakie są zalety zamówienia tej usługi u nas?

  • Nasze strony www są nie tylko praktyczne i atrakcyjne wizualnie, ale także każda tworzona przez nas witryna posiada już kod zoptymalizowany pod kątem SEO.
  • Strony internetowe wykonane przez naszą agencję reklamową wykorzystują technikę responsive web design (RWD), co oznacza, że automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.
  • Oferujemy Państwu usługi wdrożeniowe związane z zakupem domeny i instalacją Państwa nowej strony www na odpowiednim serwerze.
  • Oferujemy Państwu pomoc w przypadku przyszłych modyfikacji zawartości strony.

W zależności od potrzeb klienta, budujemy nasze strony www na popularnych systemach zarządzania treścią (CMS), które pozwalają użytkownikowi na późniejszą edycję danych umieszczonych online jak. np. aktualności. 


Czytaj również: