Folie / oklejanie witryn

Wyklejanie witryn PłockW dzisiejszych czasach witryna salonu sprzedaży, zakładu usługowego czy sklepu to głównie miejsce ekspozycji treści reklamowych bądź informacji o ofercie firmy. Agencja reklamowa Quantum Press oferuje Państwu folie o wielu rozmaitych parametrach i wymiarach, w zależności od Państwa potrzeb. Reklamy takie można nanosić na witrynę na kilka odmiennych sposobów. 

Folia owv

Pierwszym z nich i najbardziej popularnym jest tzw. folia OWV (czyli specjalna folia z dziurkami), jest to nic innego jak perforowana folia samoprzylepna służąca do przyklejania na szyby, charakteryzująca się wysoką przepuszczalnością światła. Jeśli życzą sobie Państwo, aby była zapewniona widoczność ze środka na zewnątrz, to folia OWV perfekcyjnie nadaje się do takiego zastosowania. 

Tradycyjna folia samoprzylepna

Druga popularnym rodzajem folii jest tradycyjna folia samoprzylepna do kolorowych wydruków, w jej wypadku nie ma jednak możliwości wyjrzenia na zewnątrz (lub odwrotnie). 

Oklejanie samochodów

Nasza firma zajmuje się także oklejaniem samochodów przy pomocy specjalnych folii zawierających reklamę firmy. Dobrze zaprojektowana reklama mobilna posiada wielką przewagę nad statycznymi nośnikami, podąża bowiem wszędzie za kierowcą niosąc przekaz reklamowy do coraz to nowych odbiorców. 

Na życzenie klienta zabezpieczamy nasze folie specjalnym laminatem, który zapewni tej formie reklamy odporność i trwałość.