Kasetony podświetlane LED

Dla klientów szukających bardziej efektownej formy reklamy przygotowaliśmy szeroką ofertę kasetonów podświetlanych diodami LED, wykonanych z mlecznej plexi lub dibondu. Ten rodzaj reklamy jest najczęściej montowany przed wejściem do firmy lub np. nad główną witryną sklepową. Sprzedajemy kasetony w różnych rozmiarach, zarówno jednostronne jak i dwustronne. Istnieje możliwość wyposażenia kasetonu w specjalny czujnik zmierzchowy, który sprawi, że podświetlenie automatycznie włączy się po zmroku i wyłączy, gdy nadejdzie świt.

Kasetony w ramie aluminiowej

Wersja standard naszych kasetonów. Ten typ złożony jest z frontu sporządzonego z idealnej do tego zastosowania plexi 2-3 mm i zamocowanej w specjalnym profilu aluminiowym.

Kasetony z dibondu

Dibond to specjalna płyta kompozytowa, którą uzyskujemy po połączeniu blach aluminiowych z rdzeniem w postaci pcv w środku. Cechuje się niezwykłą trwałością i dlatego jest idealna do reklamy zewnętrznej. Z tego właśnei materiału wycinamy dowolny projekt graficzny (np. logo i nazwę firmy), podklejamy białym pcv i montujemy podświetlenie. Efekt jest niesamowity.

Kasetony całe z plexi

To tańszy wariant kasetonu. Posiadają klosz z plexi mlecznej oraz tył z białego pcv rozpraszającego światło. 

Kasetony Menuboard

Są to kasetony często spotykane w lokalach gastronomicznych, gdzie świetnie sprawdzają się w prezentacji aktualnego menu. Posiadają aluminiową konstrukcję i front z plexi. Kasetony te w łatwy sposób umożliwiają wymianę prezentowanej grafiki.