Banery reklamowe

Banery reklamowe

Reklama zewnętrzna - baner

Charakterystyka produktu

Banery reklamowe są chyba najbardziej powszechną obok billboardów formą reklamy typu outdoor. Wynika to z faktu, że ta forma promocji  charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne, dużą trwałością i zapewnia dobrą widoczność przekazu. Nadaje się przy tym także do zastosowań wewnętrznych. 

Banery są także odporne na rozmaite uszkodzenia typu mechanicznego. Te wykonane przez naszą firmę produkowane są techniką druku solwentowego z wykorzystaniem tzw. podłoży winylowych (jest to poliester powlekany PCV). Wspomniany druk solwentowy idealnie nadaje się zarówno do ekspozycji zewnętrznych jak i wewnętrz budynków. Niezależnie od powyższego Quantum Press proponuje Państwu druk na różnorodnych podłożach bez żadnych ograniczeń co do rozmiaru wydruku – po prostu duże formaty zgrzewamy metodą termiczną. W wersji standardowej nasze produkty mają zgrzewane krawędzie oraz aluminiowe oczka nabite w odstępach co 50 cm. Oferujemy jednak możliwość oczkowania w innych, wymaganych przez klienta odstępach. Banery naszej firmy są dostępne wersj jedno- oraz dwustronnej. 

Siatki mesh

W naszym katalogu produktów posiadamy także tzw. banery perforowane mesh (czyli siatki). Tego typu produkt dzięki lekkiej budowie i przewiewności (ognioodporna, winylowa siatka o gramaturze 360 g/m2) idealnie nadaje się do reklam wielkopowierzchniowych i znajduje zastosowanie np. na fasadach budynków czy elewacjach.


Zobacz również: