Zapalniczki reklamowe

FANTASY

To interesujące zapalniczki w wyrazistych kolorach, które wykonano z kolorowego, przezroczystego plastiku. Zapalniczki Fantasy są wyposażone w standardowy krzesiwowy mechanizm zapalający. Na modelu zapalniczek Fantasy umieszczamy biały nadruk, idealnie współgrający z półprzezroczystym plastikiem. Rozmiar nadruku: 55mm x 15mm. Wymiary: 8,0 x 2,4 x 1,0cm.

BRONCO

Zapalniczka reklamowa, która ma szansę stać się promocyjnym hitem ze względu na swoją oryginalność. Model Bronco jest klasyczną krzesiwową zapalniczką, na której nasza agencja reklamy umieszcza elegancki nadruk promocyjny. Ponadto cena tej zapalniczki powoduje, że w sam raz nadaje się ona nie tylko do dużych, masowych kampanii promocyjnych, ale także jest  świetnym i przede wszystkim praktycznym gadżetem dla każdego z naszych klientów. Rozmiar nadruku: 55mm x 15mm. Wymiary: 8,0 x 2,4 x 1,0cm.

SPARKPRO

Ten wzór zapalniczki wyprodukowano z bardzo solidnego plastiku. Sparkpro posiada zapłon piezoelektryczny oraz specjalny zaworek pozwalający we własnym zakresie nabijać zapalniczkę. Ponieważ pamiętamy także o bezpieczeństwie dzieci naszych klientów  zapalniczkę wyposażono w specjalne  zabezpieczenie siłowe zgodne z normą EN ISO 9994:2006 (dotyczy bezpieczeństwa produktu), EN 13869:2002 (dotyczy zabezpieczenia przed dziećmi). Rozmiar nadruku: 55mm x 15mm. Wymiary: 8,0 x 2,5 x 1,0cm.