Torby reklamowe

Torby z nadrukiem reklamowym

NATURAL

Torba reklamowa Natural

Proponujemy Państwu torbę ekologiczną stworzoną wyłącznie z surowców naturalnych i przeznaczoną do wielokrotnego użytku. Torba Natural jest też artykułem reklamowym, gdyż wykonujemy na niej kolorowy nadruk w postaci logo lub dowolnej innej grafiki. Tego typu reklama trafi do wielu odbiorców, gdyż jest zlokalizowana na praktycznym i użytecznym artykule codziennego użytku. Torba towarzyszyć będzie bowiem naszym klientom podczas różnych zakupów i tym samym przekaz reklamowy będzie trafiać do szerokich rzesz ludzi. Nasze torby ekologiczne są bardzo trwałe i doskonale pełnią funkcję reklamową. 

 Waga: 60,0g 

 Wymiary: 42,0cm x 37,0cm 

 Rozmiar nadruku 1: 200mm x 140mm 

 Rozmiar nadruku 2: 285mm x 95mm 

 Tworzywo: 100% bawełna 

 Gramatura: 160g 

 Technologia: Termosublimacja

 Opakowanie: pakiet 20 szt.

EKOBAG

Torba reklamowa Ekobag

Torba EkoBag podobnie jak poprzedniczka jest wykonana tylko i wyłącznie z naturalnych surowców. Produkt ten zasługuje na wyróżnienie ze względu na bardzo trwały sposób znakowania - otóż specjalna farba wnika bardzo głęboko w bawełniane włókna czyniąc nadruk niezmiernie odpornym. Z tego właśnie względu Torba EkoBag to gadżet dla tych osób, które cenią sobie użyteczność i ekologię. Artykuł ten jest bowiem produktem służącym do wielokrotnego użytku, można go bez problemu prać nawet w zwykłej pralce. 

 Waga: 60,0g 

 Wymiary: 42,0cm x 37,0cm

 Rozmiar nadruku: 297mm x 210mm 

 Tworzywo: 100% bawełna 

 Gramatura: 160g 

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.

EKOBAG MAX

Torba reklamowa Ekobag Max

Wychodząc na przeciw najnowszym trendom, nasza agencja reklamowa wprowadziła do oferty kolejny produkt ekologiczny. Proponujemy naszym klientom torby reklamowe z bawełny z wygodnym długim "uchem", które mogą pełnić rolę nie tylko tradycyjnej siatki do zakupów, ale także torby piknikowej bądź plażowej. Jej zaletą jest niewątpliwie pojemność oraz wytrzymałość. Nie możemy też zapominać o jej walorze ekologicznym, którym jest zupełna neutralność dla środowiska.  

 Waga: 65,0g 

 Wymiary: 42,0cm x 37,0cm

 Długośc ucha: 40cm 

 Rozmiar nadruku: 297mm x 210mm 

 Tworzywo: 100% bawełna

 Gramatura: 160g 

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.

GIFTPACK

Torba reklamowa Giftpack

Torby reklamowe wykonane z papieru są świetne jako substytut klasycznej reklamówki w sklepie, a także bardzo dobrze spełniają swoją rolę w czasie różnych kampanii promocyjnych jako opakowanie dla firmowych upominków. Model GiftPack jest neutralny dla środowiska i zarazem bardzo praktyczny. Torbę tą wyprodukowano w całości z naturalnych surowców.

 

 Waga: 40,0g 

 Wymiary: 31,5cm x 25,0cm x 11,0cm 

 Rozmiar nadruku: 200mm x 160mm 

 Tworzywo: 100% papier 

 Gramatura: 120g 

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.

TORBA NA WINO

Torba na wino z nadrukiem reklamowym

Jest to torba ze specjalnym przeznaczeniem na wino. Idealna zarówno dla miłośników tego trunku jak i dla osób poszukujących oryginalnej formy promocji. Jej kolor nawiązuje wprost do produktów z linii ekologicznej, zaś delikatne lakierowane prążki powodują, że powierzchnia tej torby nie jest jednolita co dodaje temu produktowi odrobinę elegancji. Ponadto, nadruk jaki umieszczamy na torbie jest świetnie widoczny. Wręczając podarunek w tego typu oprawie od razu nadajemy mu indywidualny charakter.

 Waga: 40,0g 

 Wymiary: 25,0cm x 16,0cm x 8,0cm

 Rozmiar nadruku: 200mm x 100mm 

 Tworzywo: 100% papier 

 Gramatura: 120g 

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.

GIFTPACK COLOR

Torba reklamowa Giftpack Color

Ozdobiona subtelnym deseniem w prążki torba o nazwie Giftpack Color, wytworzona została z najwyższej jakości kredowanego papieru, co więcej wyposażono ją w trwałe, skręcane uchwyty w taki sposób, że całość prezentuje się naprawdę wytwornie. Pomimo, że ona również wytworzona jest jedynie z naturalnych surowców, to całkowicie odróżnia się od innych toreb klasy ekologicznej. Ta odmienność jest przede wszystkim widoczna w kolorystyce, gdyż w przeciwieństwie do pozostałych toreb wykonana jest ona z papieru barwionego. 

 Waga: 40,0g 

 Wymiary: 31,5cm x 25,0cm x 10,7cm 

 Giftpack White: 31,2cm x 23,7cm x 9,7cm 

 Rozmiar nadruku: 200mm x 160mm 

 Tworzywo: 100% papier 

 Gramatura: 120g

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.

SPORTOWA

Torba sportowa z nadrukiem reklamowym

Ta torba to tak naprawdę wytrzymały worek sportowy z nylonu, doskonały na trening czy też do szkoły. Jest on lekki, gdyż wykonano go z przewiewnego materiału, co nie przeszkadza mu być wyjątkowo pakownym i trwałym zarazem. W punktach styku sznurków z materiałem znajdują się specjalne metalowe kółeczka dla ochrony materiału przed przetarciami, jest to także wyznacznik najwyższej jakości tego artykułu. Oczywiście jak na torbę reklamową przystało, możemy na niej nadrukować dowolne logo, napis lub grafikę.           

 Waga: 37,0g 

 Wymiary: 42,5cm x 34,0cm 

 Rozmiar nadruku: 297mm x 100mm

 Tworzywo: Poliester 

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 50 szt.

COLORBAG

Torba reklamowa Colorbag

Torba Colorbag to doskonały produkt codziennego, wielokrotnego użytku i oczywiście bardzo efektywna forma promocji zarazem. ColorBag wykonano w 100 % z polipropylenu, jest to specjalne tworzywo podlegające recyklingowi, co stanowi kolejną zaletę tego produktu. Torba ta posiada solidne i długie "uszy" pozwalające na przenoszenie nawet ciężkich rzeczy. Ponadto uchwyty te można wykorzystać do noszenia jej na ramieniu, aby zwiększyć wygodę użytkowania. Torbę uszyto w naprawdę ciekawy sposób, jest trwała i pakowna. Kolejna jej zaleta to możliwość usuwania wszelkich zabrudzeń bez prania - plamy można bowiem z łatwością usunąć przy pomocy wilgotnej gąbki. 

 Waga: 40,0g 

 Wymiary: 38,0cm x 30,0cm x 14,2cm 

 Rozmiar nadruku: 220mm x 220mm 

 Tworzywo: 100% polipropylen 

 Gramatura: 100g

 Technologia: Sitodruk 

 Opakowanie: pakiet 100 szt.