Smycze reklamowe

Nie od dziś wiadomo jak praktycznym i efektywnym gadżetem reklamowym są smycze z nadrukowaną treścią promocyjną. Sprawdzają się w życiu codziennym do zabezpieczenia przed zgubą takich akcesoriów jak telefony komórkowe, identyfikatory czy po prostu klucze. Dlatego nasza agencja proponuje Państwu właśnie eleganckie smycze reklamowe w trzech wersjach o szerokości odpowiednio 10, 15 i 20 mm. Na każdej z naszych smyczy umieszczamy w drodze sublimacji specjalny nadruk - dowolne logo i/lub napis spełniające funkcję promocyjną. Smycze reklamowe Quantum Press charakteryzują się wysokiej jakości taśmą i bardzo trwałym karabińczykiem. Dzięki tak wysokiej jakości nasze smycze zawsze pozostają czyste i nie brudzą się nawet użytkowane przez wiele lat. Służą one idealnie reklamie, identyfikacji, promocji i wspaniale sprawdzają się jako upominek. Nasze smycze wykonujemy dosłownie w dowolnej kolorystyce. Nasza agencja reklamowa może też zaoferować Państwu rozwiązania indywidualne, które jeszcze bardziej podkreślą znaczenie i rodzaj prowadzonej przez Państwa działalności. Standardowa długość naszych smyczy wynosi 45 cm. Tak więc, bez trudu zmieści się ona na szyi, może posłużyć jako przypięcie do ubrania np. spodni.  Nie ulega wątpliwości, że nadrukowanie hasła reklamowego lub nazwy przedsiębiorstwa powoduje bardziej pozytywny odbiór Państwa firmy. My zaś ze swojej strony gwarantujemy elegancki projekt graficzny, trwały nadruk i najwyższej jakości materiały. 

SIMPLY

Smycz reklamowa Simply to chyba najprostsza wersja smyczy w naszej ofercie: wyprodukowana z 10, 15 albo 20 mm taśmy poliestrowej wysokiego gatunku i zakończona jest specjalnym niklowanym karabińczykiem. Dla naszych klientów smycz reklamową Simply znakujemy metodą sublimacji po jednej stronie z wykorzystaniem pełnego wachlarza kolorów (do wyboru). 


PREMIUM

Klienci, którzy wybiorą model smyczy Premium mają do dyspozycji obustronną przestrzeń dla zadruku, co sprawia, że można umieścić na smyczy znacznie więcej informacji lub grafiki z wykorzystaniem pełnego zakresu kolorów. Podobnie jak smycz Simply, model Premium posiada taśmę poliestrową wysokiej jakości oraz  niklowany, bardzo wygodny karabińczyk co świadczy o bardzo rzetelnym wykonaniu całego produktu oraz podnosi jego wartość estetyczną.  Szerokość smyczy: 10, 15 albo 20 mm.

ULTIMATE

Smycz Ultimate, w odróżnieniu od innych modeli składa się z dwóch części: krótszej zakończonej specjalnym niklowanym karabińczykiem oraz długiej uwieńczonej czarną klamerką. Spoiwem dla tych dwóch części jest plastikowa złączka.  Klamerka powoduje zaś, że ewentualne odpięcie krótszej części jest bezproblemowe i szybkie.  Nadruk obustronny, kolorowy, sublimacyjny. Szerokość smyczy: 10, 15 albo 20 mm.