Pendrive reklamowe

SOLARIS

Pendrive reklamowy Solaris

Ten nieduży, choć bardzo poręczny i trwały pendrive o nazwie Solaris pozwala na sporządzenie na nim solidnego i wyraźnego znakowania laserowego. Jest to ważne w przypadku tego produktu, gdyż posiada on wieczystą gwarancję trwałości. Istotnym elementem dowodzącym funkcjonalności naszego urządzenia jest specjalny zaczep, który pozwala na wpięcie pendrive 'a np. do breloka. Pamięć urządzenia: 8 GB. Zastosowana technologia nadruku: grawer laserowy.

TWISTER

Pendrive reklamowy Twister

Pendrive w wersji o nazwie Twister posiada metalową obudowę, co czyni z niego nie tylko praktyczny, ale także elegancki nośnik pamięci. Ponadto wspomniana część metalowa jest niezwykle odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, urządzenie to można z łatwością przypiąć do breloka lub smyczy za sprawą uchwytu przytwierdzonego do obudowy. Nasz produkt oferujemy w kilku różnych kolorach. Ponadto wykonujemy nadruk w postaci grawera laserowego zarówno na przedniej jak i tylnej stronie pendrive 'a o rozmiarach 25 mm x 12 mm. Urządzenie posiada pamięć 8 GB.

HELIOS

Pendrive reklamowy Helios

Jest to kolejny model pendrive'a w ofercie naszej agencji reklamowej. Helios to pamięć USB, która jest bardzo funkcjonalna ze względu na brak często gubionych przez klientów zatyczek obecnych w innych modelach. Pendrive ten posiada specjalną obudowę, która stanowi zarazem ramkę dla włącznika, który wysuwa się poprzez obrót i w ten prosty sposób urządzenie jest już gotowe do użycia. Hielios ma jeszcze jedną oryginalną zaletę w postaci zaczepu umozliwiającego przypięcie go do linki. Ponieważ jest to też gadżet reklamowy na wierzchniej obudowie wykonujemy dla Państwa grawerunek laserowy. Pendrive posiada pamięć 8 GB.

CITADEL

Pendrive z nadrukiem reklamowym Citadel

Najistotniejsze zalety modelu Citadel to funkcjonalność i wysoka trwałość, z której wynika wieczysta gwarancja na ten produkt. Co więcej, pendrive ten wyróżnia się dużą szybkością odczytu danych (high-speed), co czyni go idealnym kandydatem na artykuł reklamowy do biura. Umieszczamy bowiem na nim dodatkowo wyjątkowo trwały nadruk w postaci grawera laserowego, który jest niewątpliwie elegancką formą znakowania. Pendrive dostępny jest w kilku różnych barwach. Posiada pamięć 8 GB.