Kubki reklamowe

QUATTRO

Kubek ten odznacza się oryginalnym designem, który bez wątpienia zachwyci każdego użytkownika. Jego kwadratowy, a zarazem nowoczesny kształt z lekko zaokrąglonymi brzegami, błyszczącą czerwoną powłoką oraz żywymi barwami nadruku tworzą niesamowity efekt. Kubek Quattro jest kubkiem porcelitowym, na którym wykonujemy nadruki metodą piaskowania lub znakowania laserowego. Zamieszczony na kubku grawerunek objęty jest bezterminową gwarancją !          

APOLLO

Jest to prosty, bardzo praktyczny, a przy tym elegancki kubek wytworzony z białego porcelitu, który ma szansę stać się nieodłącznym elementem niejednej kampanii reklamowej. Zastosowana tutaj nowoczesna metoda nadruku pozwala umieścić na nim bardzo trwały nadruk w pełnej palecie kolorów o jakości porównywalnej z cyfrowym wydrukiem HD. Kubek Apollo posiada bardzo dużą powierzchnię nadruku (wys. 210 mm) co pozwala na umieszczenie na nim dowolnej grafiki i to nie tylko na boku, ale również dookoła kubka.

ZEUS

Kubek Zeus to model klasyczny wyprodukowany z masy porcelitowej. Spośród innych kubków wyróżnia się on barwnym wnętrzem, które sprawia, że kubek ten posiada nieco zabawny i radosny wygląd. Kubek ten, podobnie jak poprzedni model, odznacza się dużą powierzchnią nadruku, dzięki czemu możliwe jest wykonanie znakowania dookoła kubka, a to z kolei czyni kubek Zeus idealnym artykułem reklamowym. Zastosowane tutaj znakowanie sublimacyjne umożliwia umieszczanie grafik w  pełnej gamie kolorystycznej i co za tym idzie - uzyskujemy fotograficzną jakość zadruku !