Odzież reklamowa

CZAPECZKA FLORIDA

Czapeczka o nazwie Florida jest wyprodukowana w 100 % z bawełny i posiada specjalny pasek ściągający do regulacji rozmiaru. Jej wysoka jakość sprawia, ze cieszy się niesłabnącą popularnością. Perfekcyjnie pełni swą rolę jako ochrona przed silnym słońcem, może być także częścią stroju każdego sportowca. Warto także pamiętać, że dzięki nadrukowi na przedniej części czapeczki staje się ona fantastycznym nośnikiem treści reklamowej i idealnie sprawdzi się w promocji Państwa firmy lub marki.

CZAPECZKA ORLANDO

Oferowane przez naszą agencję reklamową czapeczki Orlando ze specjalnym nadrukiem reklamowym są wykonane wyłącznie z naturalnej bawełny odznaczającej się wysoką gramaturą. Mogą być zarówno elementem odzieży roboczej jak i normalnego stroju codziennego. Czapeczki te skonstruowane są z siedmiu paneli, zapewniających idealne dostosowanie i ułożenie na głowie. Ponadto zawierają one dodatkową regulację w postaci specjalnej chowanej taśmy regulującej, która pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie czapeczki do głowy. 

KAMIZELKA ODBLASKOWA FLASH

Kamizelki odblaskowe są gadżetem reklamowym, który spełnia jednocześnie bardzo ważną rolę podnosząc bezpieczeństwo w trakcie poruszania się po drogach nocą i dniem po zachodzie słońca. W zakresie reklamowym nadruk, który umieszczamy na plecach jest zaś świetnie wyeksponowany. Nasze kamizelki Flash są wytwarzane z fluorescencyjnego żółtego poliestru, posiadają zapięcia na rzepy oraz dwa specjalne pasy odblaskowe zgodnie z normą EN 471/2003. Ich wykonanie jest też zgodne z oficjalnym certyfikatem Unii Europejskiej dopuszczającym je do użytku na terenie wspólnoty.

KOSZULKA T-SHIRT CLASSIC BIAŁA

Klasyczny T-shirt jest zawsze w modzie, jest bowiem wygodny i rzetelnie wykonany. Nasz T-shirt w wersji Classic to propozycja dla klientów poszukujących niedrogiej, a zarazem praktycznej i użytecznej formy reklamy. Ta koszulka z nadrukiem jest wykonana w całości (100 %) z bawełny i jest przeszywana podwójnie wokół rękawów i szyi dla większej trwałości. Nasza oferta obejmuje wiele różnych rozmiarów i wersji kolorystycznych, dlatego jesteśmy przekonani, że produkt ten zdobędzie zaufanie każdego klienta. Koszulka Classic posiada klasyczny krój, który powoduje, że może ona mieć różne zastosowania, od alternatywnego dla koszul stroju w męskiej garderobie po element stroju służbowego. T-shirt ten charakteryzuje się lekką gramaturą (155g) co sprawia, że jest on idealnym pomysłem na letnie, upalne dni. Skóra będzie mogła oddychać swobodnie, a nadmierna potliwość nie powinna być więcej problemem dzięki odpowiedniej budowie zastosowanych włókien. Nadruk, który utrwalony zostanie na tej koszulce będzie nie tylko jej elementem ozdobnym, ale także wyjątkowo skutecznym narzędziem promocji. Nasza agencja reklamowa oferuje koszulki z nadrukiem w wersji białej, a także  wielu innych barwach.

Waga: 112,0g

Rozmiary: S - XXL

Rozmiar nadruku: 297mm x 210mm

Tworzywo: 100% bawełna

Gramatura: 155g

Technologia: Sitodruk

KOSZULKA T-SHIRT COMFORT BIAŁA

T-shirt w dzisiejszych czasach nosi w zasadzie każdy, pod marynarkę, do jeansów, pod bluzę czy na wierzch - dlatego aż trudno uwierzyć, że jeszcze w końcówce XIX w. t-shirt odgrywał rolę jedynie męskiej bielizny. T-shirt z nadrukiem promocyjnym cieszy się też obecnie rosnącą popularnością w sferze reklamy. Wynika to z faktu, że łączy swoją użyteczność z funkcjami reklamowymi i dzięki temu jest bardzo efektywną formą komunikacji marketingowej. Ze względu na charakter tego produktu, zamieszczony na koszulce nadruk ma znacznie większą moc oddziaływania na odbiorców reklamy niż inne, konkurencyjne gadżety reklamowe. Należy jednak pamiętać, że sama treść reklamowa nie wystarczy, produkt ten powinien przede wszystkim odznaczać się wysoką jakością materiału i wykonania. Oferowana przez nas koszulka typu Comfort wykonana została w 100 % z bawełny o wysokiej gramaturze (190g), posiada podwójne przeszycia wokół rękawów i szyi i oferujemy ją naszym klientom w większości możliwych kolorów. Nasz nadruk jest bardzo trwały, gdyż wykonujemy go metodą sitodruku w miejscu dowolnie wybranym przez klienta, co czyni z samej koszulki wyjątkowy artykuł reklamowy. Koszulki z nadrukiem są dostępne w wersji białej i większości pozostałych kolorów.

Waga: 125,0g

Rozmiary: S - XXL

Rozmiar nadruku: 297mm x 210mm

Tworzywo: 100% bawełna

Gramatura: 190g

Technologia: Sitodruk

KOSZULKA POLO

Koszulka polo z nadrukiem

Koszulka polo z nadrukiem reklamowym to odrobina elegancji pośród praktycznych artykułów  reklamowych, stanowi idealny strój do pracy i w czasie wolnym. Koszulki Polo oferowane przez naszą agencję reklamową są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości bawełny (100%), która tkana jest w splocie piqué. Nadruki, które umieszczamy na tych koszulkach są najpierw wycinane ze specjalnej folii flex, a następnie umieszczane na koszulce polo pod wysoką temperaturą drogą wgrzewania. Koszulka posiada podwójne obszycia i przeszycia co czyni ją bardzo trwałym i solidnym elementem garderoby, a w zestawieniu z trwałym znakowaniem otrzymujemy idealny artykuł reklamowy.

Waga: 112,0g

Rozmiary: S - XXL

Rozmiar nadruku: 297mm x 210mm

Tworzywo: 100% bawełna

Gramatura: 200g

Technologia: Sitodruk