Długopisy metalowe z nadrukiem

Długopisy metalowe z nadrukiem reklamowym

MANHATTAN 

Zalety tego długopisu to nowoczesna stylistyka ujęta w prostych liniach korpusu, który jest przecięty trzema charakterystycznymi, cienkimi ringami. To właśnie model Manhatan. Długopis ten odznacza się ponadto biznesową elegancją i komfortem w użytkowaniu. Smukły szpic tego długopisu to kwintesencja kreatywności w dziedzinie estetyki rodem z Nowego Jorku. 

VESUVIO 

Ten model zaprojektowano z myślą o tym, by eksponować określoną markę. Jego korpus to prosta linia,  nie naruszona przez żadne elementy ozdobne. Dodatkowo klasyczny klips o kształcie strzały podkreśla ten zachowawczy styl. Pewną niespodzianką jest zaś bardzo gwałtownie (choć płynnie) zwężająca się obsadka zamieszczona na końcówce tego długopisu. Ten drobny niuans sprawia, że model nawiązuje swym projektem ewidentnie do stylu vintage.

PORTO 

Długopis Porto charakteryzuje prosty klips, klasyczny korpus, tradycyjny przycisk oraz bardzo delikatne zdobienia. Ponadto jego opływowy i harmonijny kształt idealnie komponuje się z monochromatycznym grawerem i subtelnymi dodatkami. Metalowa obudowa tego modelu dostępna jest w kilku stonowanych barwach, które w zestawieniu z błyszczącą szpicą i niklowaną nasadką tworzą niesamowity efekt. Zaletą modelu Porto jest także bardzo komfortowy wkład kulkowy typu Elite (wymienny).

COSMO 

Długopis Cosmo zachwyca solidnym wykonaniem, eleganckim wyglądem,  trwałością i wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Jednolitą obudowę tego długopisu przełamują trzy metalowe ringi, nadające mu niewątpliwie znamion luksusu. Metalowa obudowa tego długopisu powoduje, że wskazaną metodą znakowania jest w tym wypadku grawerunek. Dlatego nasza agencja umieszcza na tym modelu niezniszczalny, srebrny nadruk, który stanowi elegancką i ekskluzywną wersję reklamy oraz kontrastuje z żywymi kolorami korpusu tworząc wspaniały efekt końcowy. 

MERIDA 

Klasyczny design zawsze pozostanie znakomitym nośnikiem reklamy i tego właśnie mogą Państwo oczekiwać od długopisu reklamowego Merida, którego ergonomiczna sylwetka oraz prosty korpus symbolizują rzetelność i zaufanie w biznesie. Oprócz wyważonego projektu długopis ten odznacza się także trwałym i solidnym wykonaniem. Oryginalny przekręcany mechanizm włączający odwołuje się do klasycznego wzornictwa, które z pewnością miał na uwadze projektant tego modelu.

LEON 

Długopis reklamowy Leon to klasyczny design w nowej odsłonie co widać po łagodnie zaokrąglonym profilu. Wyczuwalne w dotyku delikatne żłobienia przełamujące jego sylwetkę, zlokalizowane w dolnej części korpusu, pełnią zarazem funkcję perforacji antypoślizgowej. Dzięki temu długopis nie wymyka się z palców w trakcie pisania. Część korpusu tego modelu jest pokryta  barwioną laką, która idealnie poddaje się działaniu wiązki lasera. 

MADRID 

Madrid to klasyka zmieszana z odrobiną awangardy i szaleństwa. W długopisie tym zastosowano pewne stylizacyjne kompromisy, żeby całkowicie zaskoczyć i zachwycić odbiorcę reklamy, czyli użytkownika długopisu... Cechą przykuwającą uwagę jest zwłaszcza prosta obudowa o zaskakującym asymetrycznym zakończeniu, idealnie współgrająca z ozdobioną srebrnymi, delikatnymi ringami skośną nasadką.  Pochyła obręcz, która oddziela nakrywkę od korpusu nadaje zaś temu modelowi odrobinę drapieżnego wyglądu.

LUGO 

Prosta i zarazem zwarta stylistyka modelu Lugo ukazuje jego dyskretne wyrafinowanie. Długopis ten jest pozbawiony różnych drapieżnych bądź zbędnych ozdobników, które mogłyby odwracać uwagę od jego zgrabnego korpusu, który nadaje wyraz jego dystyngowanemu szykowi. Jeśli dodamy do tego naprawdę solidne wykonanie i całkowicie niezawodny mechanizm przyciskowy to otrzymujemy idealny długopis do codziennej pracy w biurze.

SEVILLA

Elegancki i zarazem prosty korpus długopisu Sevilla jest uzupełniony wieloma interesującymi dodatkami. I to właśnie one nadają temu modelowi tak wyjątkowego charakteru. Przykładowo proste obrączki na korpusie zastąpiono specjalnymi metalowymi elementami o skośnym profilowaniu, których uzupełnieniem jest również skośnie ścięty wierzchołek przycisku jak i przestrzeń znajdująca się pod nim. Długopis Sevilla jest ponadto dłuższy od większości modeli klasycznych, co powoduje, że wyróżnia się wśród wielu innych długopisów.

BURGOS 

Długopisy wytrzymałe, uniwersalne i proste zawsze miały ugruntowaną pozycję wśród artykułów piśmienniczych i to niezależnie od zmieniających się mód i trendów. Tego typu ideały wciela w życie model długopisu nazwany Burgos. Posiada on masywny korpus, który pozbawiony jest całkowicie ozdobników, za to zapewnia dużo wygody podczas pisania. Jest bowiem wyjątkowo poręczny, a jego przyciskowy mechanizm włączający pozwala na błyskawiczne przygotowanie do użycia.

GRENADA 

Długopis reklamowy Grenada to odrobina drapieżności i ekstrawagancji  stonowana nawiązaniem do bardzo dobrze znanego kanonu. Ten znany wzór posiada lekko zaokrąglony profil, który uzupełniony jest dodatkowo niklowanymi detalami. Co więcej, w dolnej częsci korpusu zlokalizowane są delikatne karbowania ograniczone dwiema obrączkami o srebrnym kolorze, które harmonijnie komponują się z prostą linią profilu.

VIGO 

Model Vigo jest bardzo solidnym artykułem piśmienniczym, którego design zupełnie wymyka się wszystkim znanym kanonom. Z jednej strony bowiem klasyczny kształt tego długopisu, lśniący korpus i klasyczny mechanizm przyciskowy nawiązują do doskonale znanego szablonu. Z drugiej strony pojawiają się tutaj jednak niespodziewanie oryginalne elementy takie jak ulokowane na korpusie dwie karbowane obrączki. To właśnie one wyznaczają obszar znakowania, dodatkowo podkreślając swoimi żywymi barwami wygrawerowany tekst. 

TOLEDO 

W dobie postępu technologicznego nawet tak zwyczajny produkt jak długopis może uwzględniać nowe potrzeby i wymagania konsumentów. Takim długopisem jest właśnie Toledo, który w swojej standardowej,  skromnej budowie skrywa ważną dla osób korzystających z ekranów dotykowych innowację. Jedna z jego końcówek umożliwia bowiem  pisanie, druga zaś pozwala na wygodną obsługę wspomnianego ekranu dotykowego. Ta właśnie wielofunkcyjność czyni z długopisu Toledo bardzo interesujący i innowacyjny artykuł reklamowy.

OVIEDO 

Ten model dugopisu jest po prostu stworzony, aby eksponować i promować określoną markę. Jego korpus to odzwierciedlenie prostej linii, nie zakłóconej jakimikolwiek elementami ozdobnymi. Długopis ten posiada także klasyczny klips o kształcie przypominającym strzałę, który dodatkowo zaznacza zachowawczy styl tego wzoru. Dlatego dużym zaskoczeniem dla użytkownika jest gwałtownie zwężająca się obsadka ulokowana w końcowej częśći długopisu. Ten mały drobiazg stanowi nawiązanie do stylu vintage.