Breloki reklamowe

BOSS

Brelok reklamowy Boss

Nasz akrylowy brelok Boss pozwoli na efektywną i niedrogą reklamę państwa firmy. Jest to bowiem naprawdę solidny i trwały produkt klasy europejskiej sporządzony z wysokiej klasy akrylu, a jego kształt soczewki pozwala uwypuklić i podkreślić obustronny nadruk, który wykonujemy w środku breloka w pełnej palecie barw. Produkt posiada też zapinkę metalową, która pozwala na przymocowanie do niego kluczy. 

COLOMBO

Gadżet promocyjny

Colombo to klasyczny i prosty wariant breloka reklamowego, który nieustająco cieszy się popularnością właśnie dzięki tradycyjnemu kształtowi. Jest to bowiem brelok o prostokątnym kształcie, wyprodukowany z wysokiej jakości akrylu i będący niemal wzorcową pozycją w tej kategorii artykułów reklamowych. Użytkowany zgodnie z przeznaczeniem, nie tylko ułatwia przenoszenie kluczy, ale też gwarantuje ciągłą reklamę firmy lub marki.

 OTWIERACZ PLASTIKOWY


Otwieracz jest bardzo funkcjonalnym i przede wszystkim trwałym gadżetem reklamowym. Posiada on szeroki, kolorowy korpus i dowolny nadruk wykonany metodą tampondruku. Rozmiar znakowania to 40mm x 20mm. Dostępny w kolorach: granatowym, czarnym, czerwonym, białym i żółtym.

OTWIERACZ ALUMINIOWY SHARK

Brelok reklamowy otwieracz Shark

Podstawowymi cechami tego modelu są użyteczność, lekkość i prostota. Polecamy ten gadżet reklamowy tym z naszych klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność. Produkt ten łączy bowiem rolę breloka z funkcją otwieracza do butelek, a do tego dzięki interesującemu designowi dobrze spełni on też rolę promocyjno-reklamową. Produkt ten posiada bowiem specjalne znakowanie w postaci graweru laserowego.

OTWIERACZ ALUMINIOWY FISH

Otwieracz aluminiowy z nadrukiem reklamowym

Nasza agencja reklamowa poleca kolejny bardzo funkcjonalny gadżet w postaci aluminiowego otwieracza z nadrukiem reklamowym. Produkt ten dostępny jest w bardzo szerokim zestawie kolorów, które bez wątpienia zwiększą dodatkowo  atrakcyjność grawerunku laserowego, który na nim wykonamy.